ورود یا ثبت‌نام در سایت:

برای ورود یا ثبت‌نام در سایت، ابتدا باید روی لینک «ورود یا ثبت‌نام» در بالای صفحه، کلیک کنید. در صفحه بازشده، اگر پیشتر ثبت‌نام کرده‌اید، در بخش ورود (Login) نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد می‌کنید و وارد سایت می‌شوید.

اگر قصد ثبت‌نام دارید، در بخش ثبت‌نام (Register) یک نام کاربری و کلمه عبور برای خود ثبت کنید.

توجه: کلمه عبور، باید شامل حداقل دوازده کاراکتر انگلیسی باشد و در آن از حروف بزرگ، حروف کوچک، اعداد و نمادهایی مثل “؟! $٪ ^ استفاده شود.

 

ثبت‌نام در دوره:

پس از ورود به صفحه دوره، می‌توانید در لبه «اطلاعات کلی» با کلیاتی در مورد دوره آشنا شوید و اولین درس دوره را نیز در لبه «برنامه آموزشی» بدون نیاز به ثبت‌نام مشاهده نمایید.

در صورت تمایل به گذراندنِ دوره و مشاهده سایر دروس، باید بر لینک «ثبت‌نام دوره» کلیک کنید. اگر پیش‌تر به سایت وارد شده باشید، ثبت‌نام شما بلافاصله تکمیل می‌شود و می‌توانید دروس را مشاهده کنید.

اما اگر به سایت وارد نشده باشید، به صفحه ورود هدایت می‌شوید تا به ابتدا به سایت وارد شوید و اگر هنوز در ثبت‌نام نکرده‌اید، با انتخاب نام کاربری و کلمه عبور، ثبت‌نام کنید.

اگر دوره موردنظرتان رایگان نباشد، برای ثبت‌نام دوره، به صفحه خرید هدایت خواهید شد و پس از نهایی شدن خرید، می‌توانید به دوره کامل دسترسی داشته باشید.

 

نکاتی پیرامون گذراندن دوره‌ها:

1- شما می‌توانید در قسمت جستجو که در صفحه اصلی سایت تعبیه شده، به دوره مورد علاقه خود دست یابید.

2-  شما همچنین می‌توانید در باکس «موضوعات»، بر روی موضوع مورد علاقه خود کلیک کنید و در میان دوره‌هایی که با موضوع موردعلاقه‌تان دسته‌بندی شده‌اند، دوره موردنظرتان را انتخاب کنید.

3- برای ثبت پیشرفت یادگیری‌تان، لازم است پس از اتمام هر درس صوتی یا ویدئویی، بر روی دکمه «تکمیل» که زیر پلیر تعبیه شده است، کلیک کنید. توجه داشته باشید که با کلیک بر روی این دکمه و تأیید تکمیل درس، به درس بعدی خواهید رفت.

4- مدت زمان پیش‌فرض برای گذراندنِ هر دوره، 10 هفته است. در صورت اتمام این فرصت، می‌توانید تا 5بار مجدداً در آن دوره ثبت‌نام کنید.

5- پس از ثبت‌نام در یک دوره و آغاز به یادگیری، وضعیت پیشرفت یادگیری شما و نیز زمان به پایان رسیدنِ فرصت یادگیری در آن دوره، در صفحه دوره، قابل مشاهده است.

6- در صورت بروز هرگونه مشکلی در مراحل ثبت نام، ورود یا مشاهده دروس، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما، که در بخش «ارتباط با ما» درج شده، مشکلتان را با ما در میان بگذارید.